;
خواص افتیمون برای پسردار شدن و رحم و مغز و اسطوخودوس و لاغری - چلوگوشت
خواص بلوط برای پسر شدن بچه و اسپرم و معده و پوست صورت

خواص بلوط برای پسر شدن بچه و اسپرم و معده و پوست صورت

خواص بلوط میوه بلوط (Quercus spp.) به شکل قهوه‌ای، تخم‌مانند و دارای پوسته سختی است. خواص بلوط شامل:چربی: میوه بلوط دارای چربی‌های ناسازگار بوده و در نتیجه بهتر است به میزان محدودی …

خواص مریم گلی در طب سنتی برای پوست و سرطان و دیابت

خواص مریم گلی در طب سنتی برای پوست و سرطان و دیابت

خواص مریم گلی خواص مریم گلی در طب سنتی برای پوست و سرطان و دیابت در سایت چلو گوشت.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. مریم گلی، گیاهی چند ساله و علفی است …

خواص ویتامین c در طب سنتی برای پوست و مو و بدنسازی و ریه

خواص ویتامین c در طب سنتی برای پوست و مو و بدنسازی و ریه

خواص ویتامین c خواص ویتامین c در طب سنتی برای پوست و مو و بدنسازی و ریه در سایت چلو گوشت.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. ویتامین C به عنوان یک ویتامین …

خواص افتیمون

خواص افتیمون از نظر دکتر خیراندیش خواص افتیمون برای رحم خواص افتیمون برای مغز خواص افتیمون و اسطوخودوس خواص افتیمون در طب اسلامی خواص افتیمون برای وسواس فکری خواص افتیمون نی نی سایت خواص افتیمون برای لاغری

خواص افتیمون برای پسردار شدن و رحم و مغز و اسطوخودوس و لاغری در سایت چلو گوشت.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

می‌توان گفت که طبع افتیمون گرم و خشک است و به عنوان مسهل، سودا و بلغم کاربرد دارد. این گیاه برای بیماری‌هایی مانند جنون، مالیخولیا، سردرد و کابوس مفید است و دردهای مفاصل، لقوه و سرطان را نیز درمان می‌کند.

برای رفع سردردهای سوداوی، ۵ گرم افتیمون را در ۲۰۰ سی‌سی شیر جوشیده شده خیسانده، صاف کرده و با کمی سکنجبین مخلوط کرده، می‌توان آن را مصرف کرد.

این گیاه علاوه بر این که تصفیه کننده خون است، تقویت کننده کبد نیز محسوب می‌شود و برای کسانی که انزال زودرس دارند نیز مفید است.

درمان هراس، مالیخولیا و تشنج عصبی نیز با میل کردن ۸ گرم افتیمون با ۶۰ گرم سکنجبین و یک لیوان شیر انجام می‌شود.

مبتلایان به لرزش عصبی می‌توانند به جای مصرف مشروبات الکلی، روزی سه گرم مویز را در ۲۰۰ سی‌سی آب دم‌کرده به مدت ۴۰ روز میل کنند. این روش می‌تواند به جای قند استفاده شود.

برای رفع سردرد، می‌توان افتیمون را جوشانده و در بینی بچکانید و کمی آن را میل کرد.

برای رفع رطوبت‌های حبس شده در معده، هر صبح ناشتا می‌توان ۱۰ گرم افتیمون، ۱۰ گرم آریغون، ۱۰ گرم آمله مقشر و ۲۰ گرم سائیده نبات را با یک قاشق مرباخوری میل کرد.

شربت افتیمون برای امراض سودا نافع است و دم‌کرده افتیمون تحلیل برنده ورم‌ها، لطیف کننده، بازکننده انسداد و مفرح قلب است. همچنین، این دم‌کرده می‌تواند در بیماری‌های مغز و اعصاب مانند سردرد، تشنج، افسردگی، کابوس و وسواس، و همچنین بیماری‌های مفاصل مفید باشد.

افتیمون به تنهایی می‌تواند مسهل بلغم و سودا باشد و همچنین با بنفشه می‌تواند به عنوان مسهل صفرا عمل کند.

خواص افتیمون برای پسردار شدن

برای تعیین جنسیت بچه، باید به دلایل ژنتیکی توجه کرد و هیچ غذایی به تنهایی نمی تواند جنسیت بچه را تغییر دهد. با این حال، برخی مواد غذایی می‌توانند احتمال پسر یا دختر شدن بچه را تقویت کنند.

یکی از مهم‌ترین نکات در این زمینه، طبع غذاهاست. مصرف غذاهایی با طبع گرم، می‌تواند به پسر شدن بچه کمک کند، در حالی که مصرف غذاهایی با طبع سرد، به دختر شدن بچه کمک می‌کند. همچنین، وجود منیزیم و کلسیم در مواد غذایی به دختر شدن بچه کمک می‌کند، در حالی که وجود سدیم و پتاسیم به پسر شدن بچه کمک می‌کند.

با توجه به طبع گرم افتیمون این ماده غذایی به پسر شدن بچه کمک می کند.

خواص افتیمون برای رحم

مصرف این گیاه به عنوان مدر و قاعده‌ور محسوب می‌شود و ضماد آن نیز برای کاهش درد مفاصل مفید است.

برای درمان کیست تخمدان، شب ابتدای شب می‌توانید یک استکان آب جوش و یک قاشق چایخوری پودر گیاه افتیمون را مخلوط کرده و پس از ۵ دقیقه دم‌کشیدن، آن را با عسل ناب میل کنید.

خواص افتیمون برای مغز

افتیمون برای افراد کهنسال، سردمزاجان و سوداوی مزاجان مفید است و می‌تواند در بهبود بیماری‌های مغز و اعصاب، سردرد، صرع، تشنج امتلایی، مالیخولیا، مانیا، جنون، افسردگی، کابوس، وسواس سوداوی، فلج، خدر، استرخاء، لقوه، سرطان، درد مفاصل، بیماری‌های سوداوی، بیماری‌های پوستی، جوش و لکه‌های پوست، نفخ معده و ورم طحال موثر باشد. همچنین، افتیمون پیچیده به دور آویشن می‌تواند در درمان سرطان بسیار کمک کند.

مهمترین مکانیسم عمل افتیمون، پاکسازی اخلاط از بدن، به ویژه از مغز است.

خواص افتیمون و اسطوخودوس

برای دفع کرم‌های روده و معده، مصرف جوشانده افتیمون موثر است. همچنین، اگر افتیمون با اسطوخودوس مصرف شود، می‌تواند در بهبود صرع بلغمی، صرع سوداوی، لقوه، خدر و فلج نیز مفید باشد.

نوشیدن جوشانده افتیمون، می‌تواند قاتل دیدان و مخرج کرم‌های معده و روده باشد.

خوردن افتیمون با اسطوخودوس، می‌تواند در بهبود صرع سوداوی، صرع بلغمی، فلج، لقوه، تشنج امتلایی و خدر موثر باشد.

مصرف چهار درهم افتیمون کوبیده شده با کمی عسل و کمی نمک، می‌تواند مسهل قوی برای سودا و بلغم باشد.

مصرف شش درهم افتیمون با ماءالجین، می‌تواند بهبود مالیخولیا و سردرد سوداوی مشارکتی با قلب را فراهم کند.

مصرف شش درهم افتیمون با شش درهم افسنتین برای درمان مالیخولیا مقید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص افتیمون برای وسواس فکری

دم‌کرده افتیمون تحلیل برنده ورمها، لطیف‌کننده، بازکننده انسداد و مفرح قلب است و می‌تواند جهت درمان بیماری‌های مغز و اعصاب مانند سردرد، تشنج، افسردگی، کاووس و وسواس و همچنین بیماری‌های مفاصل مفید باشد.همچنین، برای درمان وسواس فکری می‌توانید از شربت افتیمون استفاده کنید.

خواص افتیمون برای لاغری

به طور کلی، افتیمون دارای خواص و استفاده‌های متعددی است، اما تاکنون برای خواص لاغری و کاهش وزن این گیاه، مطالعات علمی کافی انجام نشده است و اثباتی علمی در این زمینه وجود ندارد. در نتیجه، در مورد خواص افتیمون برای لاغری و کاهش وزن هنوز مطلب علمی قطعی و قابل استنادی یافت نشده است.

خواص افتیمون برای اعصاب

مصرف این گیاه همراه با داروهای اعصاب و روان یا داروهای ضد صرع و تشنج ممکن است باعث تداخلات دارویی شود. بنابراین، در صورتی که شما دچار مشکلات اعصاب و روان هستید یا به صرع و تشنج مبتلا هستید، حتماً قبل از مصرف افتیمون نیاز است با نظر پزشک خود مشورت کنید.

همچنین، جالب است بدانید که مصرف دم‌کرده افتیمون می‌تواند به آرامش شما کمک کند و در درمان آلزایمر در سالمندان مفید باشد. با این حال، نیز در این مورد نیز توصیه می‌شود که قبل از استفاده از آن، مشاوره پزشک خود را جویا شوید.

خواص افتیمون از نظر دکتر خیراندیش خواص افتیمون برای رحم خواص افتیمون برای مغز خواص افتیمون و اسطوخودوس خواص افتیمون در طب اسلامی خواص افتیمون برای وسواس فکری خواص افتیمون نی نی سایت خواص افتیمون برای لاغری

خواص افتیمون برای کبد

افتیمون دارای مواد شیمیایی است که عملکردی مشابه آنتی‌اکسیدان‌ها دارند. این مواد می‌توانند به کند شدن رشد سلول‌های سرطانی و بهبود سلامت کلیه‌ها، کبد و سیستم عصبی کمک کنند.

علاوه بر این، افتیمون در دفع سودا و رفع بلغم مفید است و با تصفیه خون، کبد را تقویت می‌کند.

مصرف منظم جوشانده افتیمون شامی نتایج قابل توجهی در کاهش آلانین آمینوترانسفراز (ALT) و آسپارتات آمینوترانسفراز (AST) در آزمایش خون و به طور قابل توجهی کاهش آسیب دیدگی بافت کبد را به همراه دارد. به عبارت دیگر، مصرف منظم افتیمون می‌تواند بهبود قابل توجهی در کبد چرب را نتیجه دهد.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام چلوگوشت و لینک مستقیم بلا مانع است.